טיולים בצפון – מסלולי טיול בצפון

קבלו המלצות ורעיונות לטיולים ברחבי הגליל ורמת הגולן

אין כמו לטייל בצפון ! כמה כיף זה לקום בבוקר מוקדם, להיכנס לרכב ובנסיעה קצרה להגיע לאיזה מסלול טיול בגולן או בגליל,  להשאיר את כל חוויות השבוע מאחור, להתחבר לטבע ולהינות ממסלול הליכה נהדר. כולל אפשרות טיול שבת בצפון.  אפשר לטייל לבד, אפשר בזוג או משפחה ולעתים בקבוצה במקום העבודה במסגרת יום גיבוש לעובדים או קבוצות מטיילים שמתארגנות בצורה עצמאית.

את הצפון חילקנו ל 5 אזורים עיקריים לטיולים בצפון: הגולן וסובב כנרת, הגליל העליון, הגליל המערבי, הגליל התחתון והעמקים וחיפה והכרמל ומישור החוף הצפוני. כול אזור עם היופי והחן שלו, כל אזור עם ההיסטוריה המרתקת, הנופים היחודים והנוף האנושי. הצפון מאפשר לכם לצאת לטיול ולהנות ממגוון אטרקציות בצפון, מסעדות טובות, מרכזי מבקרים, יקבים איכותיים והמון המון טבע עצמתי אתרי מורשת, אתרי היסטוריה מהפנטים, תרבויות עתיקות ומפגש עם אנשים מיוחדים .

לאחרונה קרו כמה מקרים בהם נסגרו זמנית חלק ממסלולי הטיולים בצפון עכב חשש לזיהומים כגון העכברת בקיץ ועוד. לכן אנו ממליצים לבדוק באינטרנט מבעוד מועד לגבי מסלול הטיול שאליו אתם מתכננים להגיע. וכמובן להתארגן בהתאם מבחינת כמות מים מספקית, בגדים נוחים להליכה, כובע על הראש ושקית איסוף זבל, טיול נעים!

גלשו למטה ומצאו לכם מסלולי טיולים בצפון

מסלולי טיול בצפון

טיול בגולן
טיולים בגולן וסובב כנרת
טיול בצפון
טיולים בגליל המערבי
טיול בגליל
טיולים בגליל העליון
משפחות מטיילות בצפון
טיולים בגליל תחתון והעמקים
טיול בחיפה
טיולים בחיפה והכרמל
שייט קיאקים
מבחר אטרקציות בצפון