ביטוח יום כיף לעובדים – יום גיבוש- טיול מאורגן או נופש בצפון

ביטוח יום כיף או יום גיבוש, טיול מאורגן או נופש לעובדים חובה

לפני שהתחלתם בכלל לחשוב על ארגון יום הכיף לעובדים עצרו רגע !

האם אתם/ן מבינים את המשמעות של להוציא עשרות ולעיתים מאות עובדים ל יום כיף לעובדים שלם או יותר ולחשוף אותם למגוון פעילויות ותכנים החל מנסיעה באוטובוסים דרך טיולים רגליים, נהיגה עצמית בכלים מוטוריים, טיולי ג'יפים, אומגות, סנפלינג, טיפוס ועוד ועוד…האם בדקתם היטב את הביטוח !

כיום הולך וגובר הצורך בשילוב אטרקציות אתגריות ותכנים בהם רמת הסיכון לה נחשף העובד או חבר הקבוצה הינו גדול מאוד ומצב זה דורש מנציגי החברה ו/או הארגון שאליו משתייך העובד למזער ככל הניתן את הסיכון והחשיפה בקיום הפעילויות.

נוכח מקרי ביטוח החלו חברות הביטוח הגדולות לדקדק היטב ולשווק פוליסות ביטוח מקצועיות מאוד המגבילות מאוד את המבוטח ואת רמת הפעילויות, התכנים והסכומים בהם הוא מבוטח. בעבר היו בשוק עשרות חברות וסוכנויות אשר מכרו פוליסות ביטוח לחברות טיולים, חברות הפקה וסוכני נסיעות ,אולם כיום מספרם קטן מאוד, עלויות הפרמיה גדלו מאוד ונוצר מצב בו לא כל חבה יכולה להרשות לעצמה ביטוח הוגן כלפי לקוחותיה.

בענף ישנה תופעה בה חברות ובעיקר קטנות מארגנות ומפיקות בעצמן ימי כיף, טיולים בצפון או לחלופין,

 ימי גיבוש לעובדים  או נופש לעובדים. מנסיוננו  נוכחנו לגלות ולאחר בירור קצר מאוד שרוב החברות הללו אינן שמות דגש מספיק לנושא הביטוח לאותו יום היכף או הטיול ובכך בעצם גורמות לסיכון רב ומיותר לעובדים. חשוב להבין שפעילויות אילו אינן דבר שבשגרה ולעתים קרובות מאוד אינן מכוסות בצורה טובה בפוליסת הביטוח של החברה ולכן…בדקו היטב מול סוכן הביטוח של החברה ,האם כל הפעילויות אותם אתם מעוניינים להוציא לפעול מבוטחות בצורה טובה ומיטבית, אל תחסכו אחרת תצטערו !

וכמובן באם קיבלתם הצעת מחיר ליום כיף מחברת הפקה בדקו היטב, דרשו לקבל את אישור קיום הביטוחים של החברה לאירוע המסויים או בכלל והעבירו אותו לסוכן הביטוח שלכם, אל תוותרו על היעוץ שלו בנושא זה, רובנו לא מבינים כלל בביטוח ולכן רק איש מקצוע יכול לוודא בצורה טובה שהפוליסה והתנאים מתאימים לכם. בגדול חשוב מאוד לבדוק הימצאות פוליסת ביטוח תקפה הכוללת 3 סעיפים עיקריים: ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח צד ג' וביטוח מעבידים, בדר"כ הסכומים המכוסים בפוליסות אילו מספקים אך חשוב לבדוק היטב ולוודא ובעיקר המצאות פוליסות ביטוח לכלל הספקים המשולבים ביום הכיף או בטיול המאורגן. אל תחסכו מאמצים וזמן, דרשו מחברת ההפקה את הביטוח הטוב ביותר עבור העובדים שלכם

יחד עם זאת ובמידה וטיפלתם בנושא הביטוח בצורה טובה, הרגישו משוחררים והתפנו לטפל בשאר הדברים ולהנות יחד עם כולם, בהצלחה

מעוניינים במידע נוסף או הצעה ליום כיף או גיבוש הכולל ביטוח מלא לעובדים? התקשרו 1700-707-720 או צרו קשר

 

ט.ל.ח

מאמר זה אינו המלצה או קביעה חד משמעית, יש להתייעץ עם גורם ביטוח מקצועי לפני כל החלטה או פעולה בנושא.