ביטוח יום כיף לעובדים – יום גיבוש- טיול מאורגן או נופש בצפון

ביטוח יום כיף או יום גיבוש, טיול מאורגן או נופש לעובדים חובה

לפני שהתחלתם בכלל לחשוב על ארגון יום הכיף לעובדים עצרו רגע !

האם אתם/ן מבינים את המשמעות של להוציא עשרות ולעיתים מאות עובדים ל יום כיף לעובדים שלם או יותר ולחשוף אותם למגוון פעילויות ותכנים החל מנסיעה באוטובוסים דרך טיולים רגליים, נהיגה עצמית בכלים מוטוריים, טיולי ג'יפים, אומגות, סנפלינג, טיפוס ועוד ועוד…האם בדקתם היטב את הביטוח !

כיום הולך וגובר הצורך בשילוב אטרקציות אתגריות ותכנים בהם רמת הסיכון לה נחשף העובד או חבר הקבוצה הנו גדול מאוד ומצב זה דורש מנציגי החברה ו/או הארגון שאליו משתייך העובד למזער ככל הניתן את הסיכון והחשיפה בקיום הפעילויות.

נוכח מקרי ביטוח החלו חברות הביטוח הגדולות לשווק פוליסות ביטוח מקצועיות מאוד המגבילות מאוד את המבוטח ואת רמת הפעילויות, התכנים והסכומים בהם הוא מבוטח. בעבר היו בשוק עשרות חברות וסוכנויות אשר מכרו פוליסות ביטוח לחברות טיולים, חברות הפקה וסוכני נסיעות ,אולם כיום מספרם קטן מאוד ועלויות הביטוח גדלו מאוד.

חשוב להבין שפעילויות המשולבות ביום כיף או גיבוש אינן דבר שבשגרה ולעתים קרובות מאוד אינן מכוסות בצורה טובה בפוליסת הביטוח של החברה ולכן…בדקו היטב מול סוכן הביטוח של החברה ,האם כל הפעילויות אותם אתם מעוניינים להוציא לפעול מבוטחות בצורה טובה ומיטבית.

וכמובן באם קיבלתם הצעת מחיר ליום גיבוש עובדים בדקו היטב, דרשו לקבל את אישור קיום הביטוחים של החברה לאירוע המסוים או בכלל והעבירו אותו לסוכן הביטוח שלכם, אל תוותרו על הייעוץ שלו בנושא זה, רובנו לא מבינים כלל בביטוח ולכן רק איש מקצוע יכול לוודא בצורה טובה שהפוליסה והתנאים מתאימים לכם.

יחד עם זאת ובמידה וטיפלתם בנושא הביטוח בצורה טובה, הרגישו משוחררים והתפנו לטפל בשאר הדברים ולהנות יחד עם כולם, בהצלחה !

אנו כמובן איננו אנשי ביטוח ולא עוסקים בתחום, תמיד רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום.

מעוניינים במידע נוסף או הצעה ליום כיף או גיבוש  התקשרו 04-6764076 או כנסו ל רעיונות ימי כיף וגיבוש לעובדים בצפון

ט.ל.ח

מאמר זה אינו המלצה או קביעה חד משמעית, יש להתייעץ עם גורם ביטוח מקצועי לפני כל החלטה או פעולה בנושא.