טיול בצפון הגולן שלא הכרתם טיול חווייתי

יום טיול בדרום הגולן
אוויר צלול, נוף חלומי, זרימת נחלים, שדות ומטעים פורחים, ריחות וטעמים נפלאים הם רק חלק ממה שנפגוש ביום הקרוב. טיול חווייתי לפינות חמד ואתרים בגולן במהלכו נהנה מהדרכה חוויתית, סיפורים מרתקים על היסטוריה ומורשת, חוויה של טעמים וריחות בבית בד, דגם חזיון אור קולי, טעימות בירה מקומית וארוחת צהריים מפנקת במסעדה!
בתכנית:
יציאה לדרך : אוטובוס מפואר ימתין לנו בסמוך לסניף ונצא בנסיעה לכיוון דרום רמת הגולן. על הדרך נבצע עצירה לחילוץ איברים והתרעננות.
מצפה השלום + קפה ומאפים : מצפה השלום נמצא כ-300 מ' מעל פני הכנרת וצופה אל נוף מדהים ביופיו. במקום נתכבד בקפה ומאפים טריים ונאזין להסבר מרתק על הנוף והסביבה.
מסלול עין פיק: מסלול הליכה קליל לפינת חמד קסומה עם סיפורו של כפר פיק הסורי – מקום נדיר ביופיו מוקף צמחיית נחלים ועצי פרי!
ביקור במשק טויסטר- גבעת יואב: מרכז מבקרים של משק טויסטר מציע בילוי חוויתי באווירה חמה המשלבת סיור בבית הבד במערך המילוי והבקבוק. במהלך הסיור תקבלו הדרכה על תהליך גידול הזית, הפקת שמן זית ודרכים לשמירת ועצירת שמן זית על פי מיטב המסורת המשפחתית. בסיום תיהנו מטעימות שמן זית על זניו השונים, מוסיקת רקע נעימה, סרטון המציג את ההיסטוריה המשפחתית והמסורת ארוכת השנים.
תל סאקי: סיור בבונקרים ובאתר ההנצחה וסיפור מורשת קרב מרתק ממלחמת יום כיפור – מדהים!
ארוחת צהריים במסעדת בשרים: נסב לארוחת צהריים בשרית איכותית המוגשת למרכז השולחן ע"י מלצרים חייכנים עם שלל מנות פתיחה ערבות לחך, סלטים איכותיים, לחם הבית עם מתבלים שונים, מיקס בשרים המוגש למרכז השולחן על פלטה לוהטת, שתייה קרה בקנקני זכוכית, קפה וקינוחים…
ביקור במתחם קסם הגולן:
  • צפייה במצג הגולן המרהיב והמרגש המוקרן ב-180 מעלות וכולל מחזות נוף ייחודיות ואפקטים מפתיעים.
  • צפייה בדגם הגולן – דגם מדויק של רמת הגולן אשר נבנה במשך מס' שנים ועליו מוקרן חיזיון אור קולי המספר את סיפורה ההיסטורי והגיאוגרפי של רמת הגולן.
  • סיור במבשלת הבירה של הגולן הכולל הסברים מפי הברו-מן המקומי אודות תהליכי ייצור הבירה הייחודיים של המבשלת וטעימות של הבירות המקומיות…
הערות: 
  • הפעילות מתאימה לקבוצות החל מ-25 משתתפים
  • ניתן להוסיף מגוון פינוקים, פעילויות אקטיביות ואטרקציות לחבילת הבסיס.
  • כל הפעילויות מבוטחות באופן מלא.הזכויות על רעיונות ההפקה ותכנון האירוע שמורים לצפון תיירות ונופש(א.י) בע"מ – אין ל"העתיק" את התוכנית המדויקת ו/או להעביר אותה לספק אחר.

  לטיולים נוספים בצפון