טעם ושטח בגולן חוויה מעוררת חושים…

המרחבים האינסופיים והאוויר הנקי, המים הזורמים והצמחייה הפראית, שירת נהגי הג'יפים המובילים אותנו במעלה ההר או במורד הנחל, טעמים וריחות של שמן זית טרי, צחוקים באוטובוס או עם כוס יין בארוחה טובה… יום טעם ושטח מביא לכם תוכנית עשירה ומגוונת, רצופת חוויות מקומיות ייחודיות ומעוררות חושים.
תוכנית היום:
נתכנס ברחבת אתר כורסי על קפה מבושל של בוקר, עם מאפים חמים וטריים, לצד קבוצת ג'יפים וחבורת ג'יפאים מקומיים – אנשי שטח אמיתיים בעלי ידע וניסיון אינסופי בכל הקשור לנהיגת שטח אתגרית. יחד עם הקפה המעורר נקבל תדריך על העומד להתרחש מפי מדריך מדופלם.
מסלול ג'יפים: בנסיעה ע"ג הג'יפים נכנס לתוך ערוץ נחל סמך – הוא הגדול בין נחלי האזור הנשפכים לכנרת, בערוץ הוואדי לצד פרות רועות ושלל בע"ח מקומיים נטפס במעלה הנחל עד לנקודת המפגש עם נחל אל על, שם נעצור לכמה דקות ונאזין לסיפור מרתק… בהמשך נעלה במעלה ההר אל צידו השני של הוואדי. במהלך המסלול ינעימו את אוזנינו הנהגים בהסברים אודות הטבע וההיסטוריה המקומיים, נקטוף ונריח צמחי תבלינים ונפצח בשירה להשלמת האווירה…
ביקור חוויתי בפרויקט קשתות רחבעם: את המסלול נסיים במעלה ההר באתר "קשתות רחבעם" – פרויקט רשות העתיקות לשחזורו של הכפר היהודי "אום אל קנאטיר" (בעברית – אם הקשתות) מהתקופה הביזנטית. בימים אלה ממש נמצא שחזור בית הכנסת בעיצומו ולכשתסתיים מלאכת השחזור יש כוונה להפוך אותו לבית כנסת פעיל העתיק בעולם!! נבקר באתר השחזור ונאזין להסבר מרתק אודות הפרויקט הייחודי.
משק טויסטר- היסטוריה ושמן זית אמיתי:מרכז מבקרים של משק טויסטר מציע בילוי חוויתי באווירה חמה המשלבת סיור בבית הבד במערך המילוי והבקבוק. במהלך הסיור תקבלו הדרכה על תהליך גידול הזית, הפקת שמן זית ודרכים לשמירת ועצירת שמן זית על פי מיטב המסורת המשפחתית. בסיום תיהנו מטעימות שמן זית על זניו השונים, מוסיקת רקע נעימה, סרטון המציג את ההיסטוריה המשפחתית והמסורת ארוכת השנים.
ארוחת בשרים מענגת: בנקודת נוף עוצרת נשימה, בבקתת עץ מרהיבה, נערוך ארוחת בשרים מענגת. שלל מנות פתיחה, סלטים צבעוניים, מבחר בשרים היישר מהגריל, תוספות חמות, קינוחים ביתיים, שתייה קרה בקנקנים ויין טוב! הארוחה מוגשת ע"י מלצרים חייכנים בכלים גדושים, הישיבה סביב שולחנות ערוכים באווירה כפרית אמיתית!!
הערות:
  • הפעילות מתאימה לקבוצות החל מ 20 משתתפים
  • ניתן להוסיף מגוון פינוקים, פעילויות אקטיביות ואטרקציות לחבילת הבסיס.
  • כל הפעילויות מבוטחות באופן מלא.
  • הזכויות על רעיונות ההפקה ותכנון האירוע שמורים לצפון תיירות ונופש(א.י) בע"מ – אין ל"העתיק" את התוכנית המדויקת ו/או להעביר אותה לספק אחר