רעיונות טיולים בצפון – מסלולי טיול בצפון, מקומות לטייל בצפון

קבלו רעיונות לטיולים בצפון ברחבי הגליל ורמת הגולן

אין כמו לטייל בצפון ! כמה כיף זה לתכנן טיולים בצפון, לקום בבוקר מוקדם להיכנס לרכב ובנסיעה קצרה להגיע לאיזה מסלול טיול בגולן או בגליל.
להשאיר את כל חוויות השבוע מאחור, להתחבר לטבע ולהנות ממסלול הליכה נהדר או טיול בצפון.
אפשר לטייל לבד, אפשר בזוג או משפחה ולעתים בקבוצה במקום העבודה במסגרת טיול לעובדים בצפון או קבוצות מטיילים שמתארגנות בצורה עצמאית.

את הצפון חילקנו ל 5 אזורים עיקריים: הגולן וסובב כנרת, הגליל העליון, הגליל המערבי, הגליל התחתון והעמקים וחיפה והכרמל ומישור החוף הצפוני. כול אזור עם היופי והחן שלו, כל אזור עם ההיסטוריה המרתקת, הנופים הייחודים והנוף האנושי. הצפון מאפשר לכם לצאת לטיול ולהנות ממגוון אטרקציות בצפון, מסעדות טובות,מרכזי מבקרים, יקבים איכותיים והמון המון טבע עצמתי אתרי מורשת, אתרי היסטוריה מהפנטים, תרבויות עתיקות ומפגש עם אנשים מיוחדים עם מקומות לטייל בצפון.

טיול בצפון

טיול בצפון

בצפון תמצאו המון מקומות לטיול בצפון ומסלולי טיולים מוכרים וחלק מהם נסתרים ומרתקים לא פחות, אפשר כמובן לטייל באחד ממסלולי הטיולים של רשות הטבע והגנים או מסלולים אחרים. ישנם המון רעיונות לטיולים בצפון, מסלולי טיול ברמות טיול שונות ומגוונות, מסלולי טיול משפחתיים וקלילים המתאימים גם לילדים ולעומתם מסלולי טיול ברמה אתגרית גבוהה ומורכבת יותר. יש להבין ולתכנן היטב את הטיול המתכונן, לבדוק את איכות המסלול, מזג האוויר שיתאים, נקודות מים לשתייה, צל בדרך ודרכי גישה לרכב. מומלץ מאוד תמיד לטייל בזוג או בקבוצה ולא לבד מבחינת הבטיחות. ישנם טיולים מעגליים וישנם טיולים בהם יש להתארגן עם רכב לצורך הקפצה בסיום המסלול, רצוי לתכנן מראש ולחפש רעיונות לטיול בצפון.

לאחרונה קרו כמה מקרים בהם נסגרו זמנית חלק ממסלולי הטיולים עכב חשש לזיהומים כגון העכברת בקיץ ועוד. לכן אנו ממליצים לבדוק באינטרנט מבעוד מועד לגבי מסלול הטיול שאליו אתם מתכננים להגיע. וכמובן להתארגן בהתאם מבחינת כמות מים מספקית, בגדים נוחים להליכה, כובע על הראש ושקית איסוף זבל, טיול נעים!

גלשו למטה ומצאו לכם מסלולי טיולים בצפון