טיולים בצפון – מסלולי טיול בצפון

קבלו המלצות ורעיונות לטיולים ברחבי הגליל ורמת הגולן

אין כמו לטייל בצפון ! כמה כיף זה לתכנן טיולים בצפון, לקום בבוקר מוקדם להיכנס לרכב ובנסיעה קצרה להגיע לאיזה מסלול טיול בגולן או בגליל,  להשאיר את כל חוויות השבוע מאחור, להתחבר לטבע ולהנות ממסלול הליכה נהדר. כולל אפשרות טיול שבת בצפון.  אפשר לטייל לבד, אפשר בזוג או משפחה ולעתים בקבוצה במקום העבודה במסגרת יום גיבוש לעובדים או קבוצות מטיילים שמתארגנות בצורה עצמאית.

את הצפון חילקנו ל 5 אזורים עיקריים: הגולן וסובב כנרת, הגליל העליון, הגליל המערבי, הגליל התחתון והעמקים וחיפה והכרמל ומישור החוף הצפוני. כול אזור עם היופי והחן שלו, כל אזור עם ההיסטוריה המרתקת, הנופים הייחודים והנוף האנושי. הצפון מאפשר לכם לצאת לטיול ולהנות ממגוון אטרקציות בצפון, מסעדות טובות, מרכזי מבקרים, יקבים איכותיים והמון המון טבע עצמתי אתרי מורשת, אתרי היסטוריה מהפנטים, תרבויות עתיקות ומפגש עם אנשים מיוחדים.

בצפון תמצאו המון מסלולי טיולים מוכרים וחלק מהם נסתרים ומרתקים לא פחות, אפשר כמובן לטייל באחד ממסלולי הטיולים של רשות הטבע והגנים או מסלולים אחרים. ישנם מסלולי טיול ברמות טיול שונות ומגוונות, מסלולי טיול משפחתיים וקלילים המתאימים גם לילדים ולעומתם מסלולי טיול ברמה אתגרית גבוהה ומורכבת יותר. יש להבין ולתכנן היטב את הטיול המתכונן, לבדוק את איכות המסלול, מזג האוויר שיתאים, נקודות מים לשתייה, צל בדרך ודרכי גישה לרכב. מומלץ מאוד תמיד לטייל בזוג או בקבוצה ולא לבד מבחינת הבטיחות. ישנם טיולים מעגליים וישנם טיולים בהם יש להתארגן עם רכב לצורך הקפצה בסיום המסלול, רצוי לתכנן מראש.

לאחרונה קרו כמה מקרים בהם נסגרו זמנית חלק ממסלולי הטיולים בצפון עכב חשש לזיהומים כגון העכברת בקיץ ועוד. לכן אנו ממליצים לבדוק באינטרנט מבעוד מועד לגבי מסלול הטיול שאליו אתם מתכננים להגיע. וכמובן להתארגן בהתאם מבחינת כמות מים מספקית, בגדים נוחים להליכה, כובע על הראש ושקית איסוף זבל, טיול נעים!

גלשו למטה ומצאו לכם מסלולי טיולים בצפון

מסלולי טיול בצפון

טיול בגולן
טיולים בגולן וסובב כנרת
טיול בצפון
טיולים בגליל המערבי
טיול בגליל
טיולים בגליל העליון
משפחות מטיילות בצפון
טיולים בגליל תחתון והעמקים
טיול בחיפה
טיולים בחיפה והכרמל
שייט קיאקים
מבחר אטרקציות בצפון