טיול ג'יפים – טיולי טרקטרונים- טיולי רינג'רים- טיול אופניים- טיול סגווי שטח – טיול תומקארים

טיולים בצפון

כמה דרכים מיוחדות לטייל בצפון !

טיול ג'יפים – טיול טרקטרונים – טיול רינג'רים- טיולי סוסים – טיול סגווי שטח – טיולי רכיבת אופניים

                     סוג הטיול: מוטורי/ שטח          אזור הטיול: כל הצפון              עונה לטייל: כל השנה

דרגת קושי: קל עד קשה         מתאים לילדים? כן                 משך הטיול: משתנה

בצפון אפשר לטייל בדרכים שונות ומגוונות ובהתאם לצורך ולכיף שלכם !

אם מדובר על זוג שרוצה טיול רומנטי בשקיעה או קבוצה המעוניינת בטיול מוטורי בשטח במהלך יום כיף.

בשנים האחרונות התפתחה התופעה של טיולי שטח מיוחדים בעקבות ביקוש לאטרקציות חדשות בענף והוקמו עסקים רבים

המפוזרים ברחבי הצפון המציעים לזוגות, משפחות וקבוצות כמה דרכים מרתקות לטייל בשבילים ובדרכים הלא מוכרות בצפון

טיולי ג'יפים בנופי הצפון

טיולי ג'יפים ניתן למצוא בכל רחבי הצפון, בשוק ניתן למצוא בעיקר ג'יפים מסוג סופה בה ניתן לנסוע עד 7 משתתפים נהג או לחלופין רכבי לנדרובר המתאימים ל 8 נוסעים נהג. בארץ טיולי הג'יפים לא מאפשרים לקבל הרחב לנהוג אלא רק לנהג הג'יפ המיומן בנסיעת שטח ובעל נסיון רב בקריאת השטח, התמודדות עם מצבים שונים ובעיקר הכרה של האזור ויכולת הדרכה תוך כדי נסיעה. הנסיעה בג'יפים הינה בהתאם למזג האוויר ותנאי השטח, לעיתים נוסעים בג'יפ סגור ולעיתים בג'יפ פתוח לאוויר. בדר"כ במהלך טיול הג'יפים ישנן עצירות לתצפיות אטרקטיביות או בעלי חיים על הדרך ובדר"כ גם ישנה עצירה לקפה שחור או תה צמחים בשטח.

טיול ג'יפים בצפון  טיול ג'יפים בצפון

טיולי טרקטרונים – רינג'רים – תומקארים – רייזרים

טיולים מסוג זה ניתן למצוא בכל רחבי הצפון, בחלקם תוכלו למצוא רק סוג אחד של כלי ולפעמים תוכלו למצוא אצל ספק אחד מבחר כלים . טיולים אילו הינן בנהיגה עצמית ודורשים הצגת רישיון נהיגה בתוקף. בדר"כ עם ההגעה לאתר ולאחר נושא הבירוקרטיה ,הצגת רשיון נהיגה וחתימה על מסמך ביטוחי נוסף יועבר לנהג/ת תדריך קצר הכולל נהלי נסיעה בשטח וסיבוב התנסות לפני היציאה לשטח.

טיולי טרקטרונים מלווים מדריכים מנוסים המכירים היטב את המסלולים ותנאי הדרך ודואגים לבטיחות ולהנאה של הרוכבים. בדר"כ מתבצעת עצירה בנקודת נוף מרהיב לקפה/ תה ועוגיות ולאחריה ממשיכים בנסיעה. לגבי מספר הרוכבים על כל כלי: טרקטרונים – עד 2 רוכבים, רינג'רים- עד 3 רוכבים תומקארים- בדר"כ עד 4 נוסעים בכלי. לגבי ילדים קטנים, ברינג'רים ניתן לחבר את מתקן הבטיחות שלכם ללא כל בעיה. חשוב מאוד להצטייד במשקפי שמש ולעיתים מקבלים גם משקפי אבק מהספק במקום לצורך הטיול. טיולים מסוג זה מתבצעים במהלך כל עונות השנה ואפילו בתוך השלג.

טיולי רינג'רים טיול טומקאר בצפון

טיולי רכיבה על סוסים או חמורים

אין כמו טיול רכיבת סוסים בצפון, הנופים המרהיבים והשקט יוצרים חוויה נעימה ואיכותית בטיול. טיולי סוסים וחמורים מתבצעים הכל רחבי הצפון, למרות שבחוות השונות תמצאו בעיקר סוסים לרכיבה ופחות חמורים. בדר"כ הרכיבה הינה עצמאית ורוכב/ת אחד בלבד על הסוס  ובטיולי חמורים נהוג שאחד רוכב וחברו מוביל את החמור בהליכה ומתחלפים… לטיול יוצאים לאחר הדרכה קצרה וכללי בטיחות, כל אחד יכול לרכב למעט בעיות רפואיות או משקל יתר קיצוני. הרבה מאוד חברות וארגונים בוחרות לשלב טיולי סוסים או טיולי חמורים במהלך יום כיף בצפון.

טיול סוסים טיול חמורים

טיול סגווי שטח

הלהיט החדש בשוק האטרקציות בצפון! הסגווי הינו כלי דו גלגלי המיועד לרוכב אחד בלבד. לאחר קבלת תדריך ראשוני ולבישת קסדה ואמצעי מיגון קלילים יוצאים לסיבוב התנסות קצר והופ..אתם על הכלי. הרכיבה על הסגווי הינה ממש תחושת ריחוף במהירות לא גבוהה כלל, הסגווי שטח מתאים במיוחד לרכיבה בשבילים נוחים ולא בתנאים קשים עם סלעים או בוץ. הרכיבה על הסגווי מתבצעת בכל הצפון ולאחר תיאום עם החברה המשכירה את הכלים. הטיול כולל מדריך מוביל המכיר את המסלול ותנאי השטח ובדר"כ כוללת הדרכה על הנוף והאזור והפסקה לקפה/תה באמצע הטיול הנהיגה בסגווי איננה מחייבת רשיון נהיגה, הנהיגה הינה מעל גיל 16 וישנן מגבלה לבעלי מגבלות רפואיות ומשקל יתר קיצוני.

טיול סגווי שטח טיולי סגווי בצפון

טיולי אופני שטח ואופניים חשמליות

בצפון ישנן חברות רבות המארגנות טיול רכיבת אופניים בשטח בהדרכה צמודה או לחלופין משכירות אופנייים לזוגות,משפחות וקבוצות. טיולי אופניים מתבצעות בדר"כ על שבילים מסודרים ואינם בתנאים קיצונים. ניתן לשכור אופניים למבוגרים או ילדים וחשוב לחבוש קסדה במהלך רכיבה על אופניים.

טיול אופניים בצפון טיול אופניים

נו, בא לכם על טיול שטח מעניין בצפון? לחצו  על הקישורים למטה וצאו לחוויית שטח בצפון !

 טיולי ג'יפים טרקטרונים רינג'רים תומקארים וסגווי שטח

טיולי רכיבת סוסים וחמורים

טיולי אופניים בצפון