יום גיבוש – יום שכולו השקעה שחוזרת אליכם בגדול !    

כולנו מכירים את הרעיון והתיאוריה העומדת מאחורי ימי גיבוש,  אבל לאחר מאות התנסויות שלנו בארגון והפקת ימי גיבוש ושל חלק מלקוחותינו נוכחנו לדעת, שלא כל חברת הפקה המציעה לכם זאת מסוגלת ליישם את הדברים "בשטח" ובאמת לגרום לכם לדבר הזה שציפיתם לו….

מגבלת תקציב אינה מגבלת איכות !

אפשר וניתן לארגן יום גיבוש כמעט בכל תקציב והעיקר שלא לפגוע ברמת התכנים והפעילויות מהן מורכב היום.כיום במצב הכלכלי ותחושת הלחץ המתון אך העמוק בו נמצאים ארגונים רבים וכן העובדים בהם המרגישים לא פעם על בשרם את סימני המיתון והתחרותיות וכל הוצאה כספית היא כמעט כמו הוצאה לפועל עבור החברה, חשוב למצוא חברה או גוף מקצועי שתדע לבנות ולהגשים לכם יום גיבוש אטרקטיבי עליו פנטזתם וכזה שיהדהד עוד הרבה זמן במסדרונות החברה לאחר שתשובו לשגרת העבודה…כי מסתבר שרווחת העובדים וגיבושם תורמת רבות לרווחי החברה, זה בדוק!! 

אז בעצם מה עושים?

זה השלב בו מן הסתם ומניסיון העבר שלכם בוודאי תורידו ציפיות. בודאי תצפו לכל היותר לעוד יום חופש או בילוי מהעבודה או יום אטרקציות וכייף,כזה שכבר יש לכם את ההרגשה החוזרת של נמאס כבר, צריך להתחדש, עוד פעם ובאותו מקום….אבל יש לנו חדשות עבורכם: צפו להפתעה טובה !!!  ביום הגיבוש והכיף שניצור בעבורכם בחברת צפון תיירות ונופש נדאג שאתם תבלו היטב,תתגבשו כך שתגלו מחדש או לראשונה האחד את השני, זה את זו הוא וזה שעובד בקומה מתחת וללא כל הבדל תפקיד או משרה בחברה.

…והתוצאה שתקבלו ?

יום גיבוש אחד (וכמובן כיף), ייתרום לכם רבות: הכרויות רבות רק ילכו ויעמיקו ולכולם יהיה יותר כיף לקום בבוקר ולהגיע למקום העבודה, לפגוש את החבר'ה  ולשתף פעולה ולתת עזרה להוא או ההיא שרק עד לפני זמן מה, הם היו רק עוד פנים שעוברות לצידכם במסדרון ולא דמיינתם שההכרות איתם תעשה לכם כל כך טוב… ומי מרוויח? כולם מרוויחים !!

… ומה קיבלתם בסופו של דבר ?

הכרות גדולה יותר של כולם עם כולם , יצירת קבוצה מנצחת ותחושת התחזקות והתעצמות אשר יתרמו רבות לאווירה במקום העבודה ובסופו של דבר יתרמו ובגדול לתפוקת העבודה ובעקבות כך להשגת תוצאות והגדלת רווחי החברה.

ככה זה כשמגלים את הכיף , הרעננות ורצון לעבוד ביחד ולא רק להגיע בבוקר לעבודה.. 

אנו בחברת צפון תיירות ונופש בע"מ נקשיב ונקשיב עד שנבין לעומק מה בדיוק אתם רוצים, היכן נמצאים פני הדברים בחברה כרגע, מה הדבר הזה שחסר ויעיר את הפוטנציאל הקיים בקשר הזה שבין העובדים, כי ברור שאתם כבר מבינים היטב את החשיבות של יום גיבוש/יום כיף  ותסמכו עלינו, אנו גם נדאג לכך שהכול יהיה בהתאם למגבלות התקציב ומטרות היום,תוך שילוב הספקים הטובים ביותר בצפון  ונלווה אתכם לאורך כל היום כקבוצה אחת ומגובשת.

ועל הצפון כבר דיברנו? ימי גיבוש או כיף בצפון הם ללא ספק שיא ההנאה הצרופה, הצפון כפלטפורמה עשירה ומלאה תכנים ונופים מרהיבים, ולתוך אירוע גיבוש נוצקים  אטרקציות ופעילויות איכות אקטיביות תוך שילוב פעילויות מפנקות כמו מעיינות חמים, מתקני ספא, טיפולים אלטרנטיביים ועיסויים, פעילויות ספורט,אתגר ואקסטרים.. אין ספק שמיום גיבוש כזה חוזרים אחת לעבודה..בדוק!!

ברשותינו עשרות חבילות מוכנות , כנסו:  ימי גיבוש

ליצירת קשר וקבלת הצעה ליום גיבוש: התקשרו 04-6764076  או כנסו הצעת מחיר יום גיבוש

פעילות גיבוש לעובדים יום גיבוש סדנת גיבוש

מסיבת גיבוש עובדים  פעילות יום גיבוש