איך לארגן יום טיול בצפון

איך לארגן בעצמכם יום טיול כייפי בגליל או בגולן

כמה מתלבטים לפני שמארגנים יום טיול לצפון, כן לנסוע? לא לנסוע? דרך כביש 6? לא דרך כביש 6? לאן?

 לצאת ליום טיול בגולן, בטח שווה: החל מחמת גדר בדרום ועד אתר החרמון בצפון, ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות וספקי תיירות, טיולי ג'יפים, טרקטורונים וריינג'רים, מרכזי מבקרים מיוחדים, מסעדות משובחות, נחלים שוצפים ומפלי מים אדירים, שדות מוריקים, מסלולי טיולים… רק תבחרו, מה רוצים לעשות ואיפה?

לארגן יום טיול לקבוצה, יום טיול לעובדים או סתם יום כיף למשפחה, כול אחד יכול, קצת היכרות עם השטח, גאוגרפיה, בחירת מסלול הנסיעה המתאים, בטח לברוח מהפקקים, תכננו את היום ושלבו בתוכו זמני נסיעות, מקומות ביקור, איפה לאכול, בדקו אטרקציות והופ…. אתם בצפון.

 יום טיול טוב משלב בתוכו היכרות טובה עם האזור ומנגד הכרת קבוצת המטיילים ושילוב בין השניים הנו המפתח להצלחה, תוסיפו על זה מדריך או מדריכת טיולים מנוסה וקיבלתם את המרשם הפשוט להצלחה וכיף. כמובן שישנה חשיבות גדולה לבחירת העונה המתאימה ולהתארגנות בהתאם, אך זכרו שבצפון אפשר לבקר כול הזמן, כל השנה תוכלו למצוא את הצפון בגוונים המיוחדים לעונה.

בקיץ ארגנו את יום הטיול בצפון, קחו אתכם מספיק מים, בחרו את השעות המתאימות לטיול הרגלי או לחלופין אטרקציות במים הנהדרת… אחחח איזה קור… תענוג. כיף. ימי הקיץ הארוכים מאפשרים תכנון טיולים ארוכים ומלאים היכולים לכלול בתוכם סדר יום ארוך וניצול מקסימלי של זמן איכות בצפון, אפשר לקחת את הזמן וליהנות בנחת מכול האטרקציות כולל אפשרות סבירה לעשות איזו מנוחת צהריים טובה בצל ולהמשיך את מהלך יום הכיף אחה"צ.

בחורף בחרו מסלולים מתאימים, בקרו במקומות זרימות ומפלי מים, התחממו באיזה תנור עצים טוב במסעדת בשרים… ככה עם יין טוב… איזה כיף זה, כמובן שניתן לבקר במרכזי המבקרים הרבים הפרוסים בכל רחבי הצפון ומאפשרים לקבוצות, משפחות ויחידים לבוא ולבקר בהם, חלקם בתשלום חלקם ללא תשלום, העיקר שתיהנו ואם אפשר גם תקנו…

כמובן שבעונות המעבר ובעיקר בתקופת האביב, עת הטבע מתעורר לחיים, פריחות מדהימות, מרבדים שלמים של פרחי בר, התעוררותם של בע"ח השונים, הנץ הטבע יחד עם מזג אוויר נוח האדיאלי לטיול בצפון, כמובן שגם בעונת הסתיו, עת השלכת ושינויי הטבע המרהיבים, מעברי מזג אוויר ותופעות טבע מרתקות, שווה לטייל בצפון גם בסתיו.

 יום טיול קצר או ארוך, טיול ליום אחד או ליותר, בקיץ, בחורף… הכול אפשרי, צאו לטיול בצפון.

מעוניינים לטייל? כנסו וקבלו רעיונות טיולים בצפון

 בתמונה – מפל הבניאס

טיול בצפון - מפל הבניאס

פייסבוק לצפון
פורטל התיירות לצפון