יום כיף לעובדים  – חוויות שטח ופינוקים של קיץ

להלן הצעה לפעילות גיבוש וכייף לעובדים. הקו המנחה מתאפיין בפעילות שטח, ניווט, טיול ג'יפים, במהלך היום ילווה אותנו מדריך מקצועי וידידותי אשר יתבל את הפעילויות בהסברים וסיפורים מרתקים אודות הטבע, ההיסטוריה והמורשת באזור. כמו כן את הפעילות מלווה איש הפקה שאחראי על תיאום בין הפעילויות השונות ותפעול האירוע כולו. כך אנו משאירים לכם את מלוא היכולת ליהנות ללא דאגות וכאבי ראש מיותרים. הכל נעשה בחיוך גדול והנאה צרופה כי אנחנו פשוט אוהבים את המקצוע!

בתכנית:

יציאה ממשרדי החברה ונסיעה צפונה לכיוון הצפון

הגעה למתחם לינה חאן /מתחם אוהלים מפנק ברמת הגולן

ארוחת בוקר מאוחרת בחאן

יציאה לניווט ע"ג ג'יפים + סדנת בישול שדה

נצא למסע ניווט בשטח, ע"ג ג'יפים נהוגים בידי נהגי שטח מנוסים, נקבל תדריך פתיחה,

נתחלק לקבוצות ונצא ל:

מסע ג'יפים כולל ניווט ראלי: הג'יפ נהוג בידי נהג מקצועי כאשר על המטיילים לנווט על פי סיפור דרך. במהלך המסלול יוטמנו כתבי חידה לפתרון ודגלים לאיסוף וישובצו  משימות קבוצתיות. בנוסף למשימות המגבשות המסע מזמן גם הנאה מהנוף והטבע (בליווי הדרכה).

סדנת בישולי שדה וארוחה: המטיילים יתנסו בהכנת ארוחה מ- א ועד- ת בטכניקות המקובלת בעולם השטח: טאבון/ פויקה/ פלנצ'ה/ בור באדמה. הבישול יבוצע בקבוצות  תוך עידוד יצירתיות, גיבוש, עמידה במשימות, עמידה בזמנים וכו'. את כל התבשילים נערוך לארוחת שטח טעימה ומיוחדת…

החיים הטובים על חוף הכנרת…

לאחר שהתעייפנו מחוויות היום ומארוחת השטח… טעים טעים… נצא בנסיעה לחוף הכנרת ושם נבלה את שארית היום בפעילות חופשית, רחצה, משחקי חוף, פינות ישיבה מוצלות ועוד…
על החוף יחכו לנו מתחמי טיפולי גוף מפנקים, מעסים/ות מקצועיים יפנקו אתנו… מוזיקת רקע נעימה, שתייה קלה ובירה צוננת, קרטיבים ובר פרות טריים הכל באווירת חופש רגועה ונינוחה להנאתכם!

טיולים בצפון