כיצד לבחור חברת הפקה ליום כיף או גיבוש ?

מה קורה בעצם לקראת אותו הרגע בו מנהל/ת הרווחה או משאבי אנוש בוחרים את חברת ההפקה שתארגן ותנהל את יום הכיף או הגיבוש לעובדים ?

בחירת חברת ההפקה שתארגן עבור העובדים יום כיף או יום גיבוש או אפילו טיול בצפון הינו תהליך חשוב מאוד ולעיתים אף מבלבל ויוצר מערכת לחצים וקושי בקבלת ההחלטה ובצדק, נניח שמדובר על חברה המונה 100 עובדים, ההנהלה החליטה על יציאה ליום גיבוש  או יום כיף לעובדים, המשמעות הכספית היא אדירה וכוללת את עלות ארגון והפקת היום ובנוסף עצירת העבודה במפעל /החברה ליום שלם, אין ספק שהאחריות וכובד הראש בו מקבלים את ההחלטה עם מי עובדים הינה משמעותית.

בדר"כ חשוב וטוב להגדיר תקציב ראשוני ובסיסי לצורך ארגון היום , עדיף לכלול בתקציב ומראש את כול

הפרמטרים הרלוונטיים כגון: הסעות, ארוחות, פעילויות, כניסה לאתרים, הדרכה וכו'..לאחר שהתקציב נבנה ונראה שניתן להשתמש בו לצורך בניית תכנית טובה מתחילים לחפש חברת הפקה שתוכל לארגן את הטוב ביותר ללא פשרות !!

את חברת ההפקה בוחרים בדר"כ עפ"י מספר פרמטרים וטכניקות, הראשונה במעלה הינה המלצות, קבלו טלפונים של אנשי קשר בחברות וארגונים הדומים לכם ודברו איתם, אין ספק שתקבלו את חוות הדעת הטובה ביותר והעדכנית ביותר, בקשו ממליצים מהחודש או מחודש שעבר, לא לפני שנה או שנתיים,זה כבר לא אקטואלי.

אם יש לכם שאלות מיוחדות או דרישות מסוימות העלו אותם בפני איש/ת ההפקה עוד לפני שאתם מתקדמים איתם הלאה, כך תוכלו לבחון את מידת הגמישות והנכונות לשרת אתכם. נושא זה קריטי מאוד ויכול לתת לכם תמונה מלאה של רמת השירות ונכונות החברה לתת לכם את הטוב ביותר עבור העובדים שלכם, טוב יהיה אם אפילו תתאמו פגישת הכרות איתם, תכירו אישית את האנשים להם אתם מפקידים את האחריות להרכיב לכם יום מנצח ולתפעל אותו ,עד הפרט האחרון.

התרשמתם בצורה חיובית, קיבלתם המלצות טובות, וידאתם שיש לחבר'ה ניסיון באזור ובאופי התכנים לאותו היום אותו הנכם מעוניינים לערוך, בקשו הצעת מחיר מתאימה  וקדימה צאו לדרך.חשיבות גדולה מאוד יש לתת לנושא פוליסת  הביטוח והכיסוי המלא לפעילויות בהם הנכם מעוניינים, וודאו היטב שהפעילויות השונות מכוסות, שימו לב בעיקר לפעילויות אקסטרים ואתגר, שייט , סנפלינג, טיולים מוטוריים כמו ג'יפים או טרקטורונים, חשוב מאוד שתהיה בידכם העתק לפוליסה המתאימה לפעילויות.

אז יאללה, למה אתם מחכים, הרימו טלפון ונשמח לבנות לכם את ההצעה המתאימה ביותר, נסו אותנו!!

רוצים להתרשם מעשרות רעיונות? לחצו כאן:  ימי כיף וגיבוש לעובדים
איך נבחר חברה הפקה
פייסבוק לצפון
פורטל התיירות לצפון