מחלבת אלטו – גבינות עזים מהגליל – בית קפה חנות ומחלבה

                  סיפור אהבה בלבן – אהבה למלאכת הגיבון והיצירה

מחלבת אלטו נמצאת בקיבוץ שמרת בגליל המערבי על כביש עכו נהריה. את המחלבה הקים אריאל חברת הקיבוץ שהחל את דרכו כגבן במחלבה הקיבוצית ועם השנים הקימה המשפחה את המחלבה – מחלבת בוטיק משפחתית, אשר מייצרת גבינות איכותיות בדיוק ובמיומנות מקצועית גבוהה ואהבה עזה למקצוע.

יחד עם הבת שקד הורחבה המחלבה וכיום שוכנת בצמוד לבית קפה קסום ומעדנייה איכותית המציגה את עושר הגבינות המיוצרות במקוםהמחלבה ממוקמת בלב בוסתן עצי פרי ומשלבת חנות מפעל עם חלון גדול לאולם הגיבון.

אלטו – משמעותו "גבוה" ולשם מכוונים במחלבה, לייצור גבינות ומוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

גבינות אלטו גבינות מחלבת אלטו

במחלבה מיוצרים גבינות מחלב עיזים גלילי איכותי, בדייקנות גבוהה ושמירה על היגיינה וסטנדרטים קפדניים לצד שיטות עבודה מסורתיות וייחודיות המאפשרים ייצור גבינות גורמה עשירות לצד מוצרים טריים דלי שומן, גבינות קשות וחצי קשות, גבינות בשלות ואף גלידה מיוחדת מחלב עיזים.

בית הקפה שלנו מציע תפריט חלבי רחב ייחודי ומעניין ומעדנייה עשירה מתוצרת המחלבה, הכל כשר כמובן !

התפריט מבוסס על מבחר גבינות אלטו, תפריט עשיר ומגוון ובנוסף גם מנות וקינוחים יחודים ומפתיעים מתוצרת עצמית

כולל קפה אלטו משובח ביותר.
אלטו מעדניה
אנו מארחים גם קבוצות במקום עם מבחר תפריטים מיוחד, אירוח קבוצה כולל בתוכו ארוחה עשירה ומגוונת והרצאה מרתקת כולל הסברים על תהליך ייצור הגבינות החל מרגע קבלת החלב , תהליכי הפסטור,גיבון הבשלה ויישון והכרות עם סוגי הגבינות השונות והיתרונות הבריאותיים.  המחלבה בפיקוח משרד הבריאות ומוצריה כשרים בהשגחת לשכת הרבנות מטה אשר.