רוצים לארגן יום כיף לעובדים? 

חושבים על תכנון יום גיבוש לצוות? מחפשים אטרקציות בצפון?

ישנן אפשרויות רבות באינטרנט לחיפוש ספקי ואתרי תיירות, רוב האתרים מספקים טכנולוגיה מוצלחת ומנועי חיפוש אשר מקלים על המחפש ספק למטרה כזו או אחרת. כאשר אנו מעוניינים בחיפוש ספק בצפון לדוגמא, עומדות בפנינו מספר אפשרויות לחפש, אנו יכולים לשוטט באתרים השונים ולחפש את הספק תיירות או אתר המתאים לנו, חיפוש זה דורש סבלנות רבה, מיקוד גבוה והרבה מאוד זמן מיותר, בגלישה לאתר ספק התיירות, הצצה בתכנים והשירותים שלו ובסופו של דבר גם הרמת טלפון להמשך הבירור.

נגיד שאנו מחפשים ספק תיירות כגון: אתרי קמפינג ולינת שטח, נגיד שאנו מחפשים באזור הגולן וסובב כנרת, משהוא נחמד, מתאים לקבוצות ולמשפחות, מה עושים? מקליקים בגוגל? גולשים לאתרים פרסומיים אחרים או לפורטלי תיירות בצפון, זו בהחלט אפשרות סבירה, אבל מה אח"כ? צריך לעבור אתר תיירות אחר אתר, לגלוש לאתר שלו, להרים טלפון ולהתעניין אם יש אפשרות לבוא עם קבוצה כזו או אחרת בתאריכים כאלה אחרים  ומה עם התקציב? וזו רק ההתחלה, מה עם לחפש ספקי תיירות בצפון אחרים, טיולי ג'יפים לחבר'ה, מסעדת בשר טובה, אטרקציות לילדים, ביקור בבית בד בגולן וכו' וכו'.

נו אז מה עושים, איך ניתן לחפש ולמצוא מהר ובקלות ספקי תיירות טובים בצפון? יש פתרון מהפכני.

יש אפשרות אחרת לחפש ולמצוא  והתשובה ………..

 

מחפש ספק השאר הודעה הינו כלי טכנולוגי פשוט, מעיין מנוע חיפוש מודרני ומשוכלל המאפשר לכול אחד להיכנס אליו ובדקה אחת קצרה לבצע חיפוש מהיר והשארת פרטים להתקשרות והופ…שלחנו הודעה מהירה ומיידית רק לספקי התיירות אותם אנו מחפשים ואל דאגה הם כבר יחזרו אלינו, אז איך זה בעצם עובד…?
כל כך פשוט ומהיר, היכנסו פנימה, בחרו קטגוריה ראשית נגיד לינה ואירוח כפרי, בתת הקטגוריה בחרו אתרי קמפינג ולינה בשטח, בחרו איזור נגיד הגולן וסובב כנרת והכניסו את בקשתכם, מתי רוצים להגיע, כמה עובדים, מה התקציב ופרטיכם להתקשרות חזרה ולחצו על שלח ..והופ, ההודעה מכם יצאה אך ורק לספקי התיירות המתאימים הנכללים בקטגוריה זו ותוך שניות הם מקבלים את ההודעה וכבר, הנה …תוך דקות חוזרים אליכם עם הצעה מתאימה וזהו..גמרתם.
כך ניתן בקלות לשלוח מסרים מהירים,עם הדרישות המיוחדות שלכם מספקי התיירות ולקבל תשובות מתאימות מהר ובקלות,  נו מה אתם אומרים,איזה קל זה חפש ספק תיירות? נכון
פייסבוק לצפון
פורטל התיירות לצפון