קבלו 5 טיפים לארגון מוצלח של יום גיבוש לעובדים

המדריך להפקת יום גיבוש מוצלח

כחברת הפקה ותיירות אנחנו נפגשים לא מעט במהלך שיחות שלנו עם מנהל/ות משא"נ ורווחה  בשאלה למה בעצם צריך לשכור שירותי חברת הפקה ליום גיבוש? הרי אפשר לארגן את זה לבד.. ולפני שאנחנו עונים, אנו מחזירים בשאלה פשוטה אז מדוע התקשרת אלינו בעצם?

האחריות להוציא מחלקה או חברה שלמה ליום גיבוש היא מאוד כבדה ומטלה לא פשוטה! מדובר על נושא מורכב ומקצועי מאוד על מנת להגיע ליום מושלם בלי תקלות ושכל העובדים ייהנו ויתגבשו כמו שצריך ולכן יש הרבה חשיבות לחברת הפקה שתנצח על הכול ושהיום יתקתק ויהיה מוצלח כמו שצריך..

יחד עם זאת לאלה שממש רוצים לנסות ולארגן בעצמם יום גיבוש, החלטנו לפנק ולהכין עבורכם רשימה (על קצה המזלג) שתוכל לעזור לכם לתכנן ולארגן יום גיבוש מוצלח, איכותי ושכולם ייהנו כי לשם זה התכנסנו….

5 דברים שעושים יום גיבוש מושלם!

1.        מהי המטרה – יום כיף ומגבש. יום שנותן חוויות משותפות ומחזק את הקשר בין העובדים ובין העובד למקום העבודה. ידוע שחוויות מעצימות ונותנות תחושת שייכות. עובד שמח = עובד עם תפוקה. להקפיד להבין את מטרת היום ולהיצמד אליה.

2.       מיון וסינון – חשוב שתכירו את העובדים שיוצאים ליום גיבוש, כדי להתאים עבורם את הפעילויות, התכנים והמסעדות הטובות עבורם. אתם בטח מקבלים מלא הצעות מחיר עם הרבה מקומות ואטרקציות שונות וזה מבלבל… לכן היצמדו לאופי העובדים והתאימו את הפעילות אליהם. זה הזמן להוציא את הזכוכית מגדלת ובדקו היטב את הדברים הבאים:

א.      מה כוללת החבילה?

ב.      האם ישנם ביטוחים הנדרשים לכל פעילות ומקום שמגיעים אליו?

ג.       האם לקחתם חוות דעת על המקומות ובדקתם את טיב המוצר / המקום / הפעילות… וכו'.

ד.       אל תתייעצו עם כל העובדים. בחרו כמה שאתם סומכים עליהם ושמכירים את האנשים שלכם שיעזרו לכם לבחור.

3.       בחירה – מה היא הבחירה המתאימה והטובה ביותר??? התכנית שתכלול את המטרה שלכם. שתענה על הצרכים שלכם ושל העובדים כמובן והכי חשוב שאתם יודעים עם מי סגרתם עסקה ומי עומד מאחורי ההבטחות והחלומות שיצרתם יחד.

4.       התארגנות ליציאה – אחרי שבדקנו, סיננו, מיינו ושוב פעם בדקנו ואז בחרנו… אנחנו ממליצים לכתוב מסודר לכל הגורמים את הלו"ז של היום ולקחת טלפונים של אנשי קשר שיפגשו אתכם במקום. חשוב גם להודיע למסעדות או שירותי האכלה השונים על כמות טבעוניים / צמחונים / רגישויות וכו'

5.       ביום הגיבוש עצמו – להכין נייר מסודר של כל הגורמים הקשורים ליום גיבוש עם הטלפונים והכתובות (נכון יש וואיז ויש זיכרון בפלאפון אבל תמיד כדי להיות מוכן לכל מקרה). הודיעו לספקים על איחורים אתם רק תרוויחו מזה. ובעיקר תוודאו תמיד שכל האתרים מסודרים ולא מסוכנים עם אישורים מתאימים וביטוחים הנדרשים למען ביטחון העובדים שלכם!

ואם אתם גם רוצים ליהנות מהיום הזה ולא להתחיל ולסיים אותו עם כאב ראש…???!!!

תרימו אלינו טלפון ואנחנו ניתן לכם את השירות הטוב ביותר להפקה איכותית עם 100% הצלחה והנאה של כולם כולל אותך !

פייסבוק לצפון
פורטל התיירות לצפון