חיפוש אטרקציות | לינה ואירוח | ספא | מסעדות

גולן בג'יפ טיולי ג'יפים בגולן

הזמנה לטיול ג'יפים חווייתי ומעשיר במרחבי רמת הגולן ! בואו לטייל איתי ולהכיר את מרחבי הגולן שלנו, את פינות החמד המיוחדות השופעות הסטוריה מרתקת רבת שנים ומלאת עשייה והתרחשות. כתושב ותיק בגולן אקח אתכם למסע מרגש של סיפור ההתיישבות בגולן והרפתקאותיי כסייר חקלאי וכבוקר בשדות המרעה האינסופיים  לפרטים התקשרו:072-3727442

טלפון

בני יהודה רמת הגולן

הזמנה לטיול ג'יפים חווייתי ומעשיר במרחבי רמת הגולן
שטח שיר וסיפור. הצטרפו אלי לכמה שעות של בילוי בשבילי הגולן, למסע חווייתי בעקבות סיפור ההתיישבות וההיסטוריה המיוחדת של הגולן. בואו ותהנו איתי בטיול ג'יפים בגולן.
כתושב ותיק בגולן אכיר לכם את פינות החמד המיוחדות שלנו, את המעיינות, אתרי ההיסטוריה והגאולוגיה המרתקים. ניסע בשבילים בינות למטעים חקלאיים, שדות מרעה, נחלים ומעברי מים שוצפים, נכיר את צמחיית הגולן ואם יתמזל מזלנו גם בע"ח כדוגמת השועלים, תנים עדרי חזירי הבר ועוד וככול שיתיר לנו הזמן במהלך טיול ג'יפים בגולן.
היכרותי רבת השנים עם הגולן כסייר החקלאי הראשון וכבוקר בשטח מאפשר לי להביא לכם את סיפור הגולן מהכרות אישית ולקחת אתכם למקומות ואתרים מיוחדים ולספר את סיפורם, סיפור הגולן מלווה בהדרכה מקצועית, הומור וחיוך.
במהלך הטיול נספר סיפורים, נשיר שירים ונעצור לתצפיות, קפה אסלי ואבטיח קר בעונה.
הצטרפו אלי לחווית שטח מיוחדת וכיפית במרחבי רמת הגולן.
להתראות בגולן, גדעון ליבנה טל : 072-3727442

המלצות

2023-08-21T11:47:19+03:00

אירועי חברה בצפון

מסלולים וטיולים בצפון

רעיונות לנופש לעובדים

ימי כיף וגיבוש לחברות וקבוצות

מחלקת ההפקה לצפון PRO תשמח לסייע לכם בבחירת תכנית מתאימה על בסיס תקציב ואופי האירוע. בין הפעילויות שאנו מציעים תוכלו למצוא חוויות קולינריות ייחודיות,  סדנאות גיבוש והעצמה לצוות העובדים, ימי כיף הרפתקאות ואטרקציות בצפון, ימי גיבוש לעובדים, טיולים וסיורים מודרכים בנופייה הקסומים של צפון הארץ, ביקור בספא המשלב טיפולי גוף ופנים מפנקים, טיולי שטח מאתגרים, נופש בצפון על בסיס אירוח מלא או חלקי לבחירתכם באחד ממלונות היוקרה או הצימרים, אירוח אותנטי בקמפינג וחאן, טיולי ג'יפים מלאי אדרנלין, אירועים מיוחדים ומסיבות בהפקה של פעם בחיים, פעילויות מים ואקסטרים בנחלים השופעים של צפון הארץ, ערבי גיבוש, ועוד הרבה יותר!

אז למה אתם מחכים? להזמנת חבילת פעילות לקבוצה התקשרו עוד היום 04-6764076 ותוכלו גם אתם להינות מכל הטוב שיש לצפון להציע…

עבור למעלה