חיפוש אטרקציות | לינה ואירוח | ספא | מסעדות

Image Alt Text

יקב מורד

יעקב מורד נוסד ע"י יעקב מורד בשנת 1999, היקב מתמחה בייצור יין (שכר) מפרות, ירקות וצמחי תבלין. היקב התפרסם כיקב המייצר יין "כמעט מכל דבר", היקב הופיע בחדשות, עיתונים, במדיה ומפורסם בתקשורת על בסיס קבוע. היקב הפך לנקודה תיירותית למבקרים בצפון הארץ, מרכז המבקרים של יקב מורד מציע סיור מעניין ביקב צפייה בסרטון וטעימות כיד המלך.

טלפון

יוקנעם עלית

יקב מורד – מרכז מבקרים
סודות הכנת השיכר של יקב מורד עברו מדור לדור עוד בגלות בבל. בסוף שנות השישים נחשף יעקב מורד מחדש לסודות השיכר במשפחתה של אתי אשתו. סודות אילו בשילוב עם המקוריות והתעוזה הטבעית באופיו הולידו את המשקאות המיוחדים שטעמם וניחוחם ערבים לחיך והכל תוך הקפדה על רמה גבוהה ואיכות ללא פשרות. שיכר הוא משקה הנוצר בתהליך תסיסה של פירות או ירקות. ליקר הוא משקה אלכוהולי ממותק ומתובל. יין, להבדיל, הוא משקה שנוצר בתהליך תסיסה על ענבים בלבד.
משפחת מורד הינה חלוצה בתחום הפקת השיכר מפירות וירקות צמחי תבלין וליקרים. בשנת 1999 הוקם יקב מורד בפארק ההייטק שביוקנעם.
במרכז המבקרים של יקב מורד מארחים ללא תשלום קבוצות מאורגנות, משפחות ובודדים שנהנים מסרטון על ראשיתו והתפתחותו של היקב ולאחריו המבקרים מוזמנים לטעימות ולקניות ממבחר השיכרים שבחנות היקב.
טל לבירורים: 723360478
 

המלצות

2020-06-21T13:27:55+03:00

אירועי חברה בצפון

מסלולים וטיולים בצפון

רעיונות לנופש לעובדים

ימי כיף וגיבוש לחברות וקבוצות

מחלקת ההפקה לצפון PRO תשמח לסייע לכם בבחירת תכנית מתאימה על בסיס תקציב ואופי האירוע. בין הפעילויות שאנו מציעים תוכלו למצוא חוויות קולינריות ייחודיות,  סדנאות גיבוש והעצמה לצוות העובדים, ימי כיף הרפתקאות ואטרקציות בצפון, ימי גיבוש לעובדים, טיולים וסיורים מודרכים בנופייה הקסומים של צפון הארץ, ביקור בספא המשלב טיפולי גוף ופנים מפנקים, טיולי שטח מאתגרים, נופש בצפון על בסיס אירוח מלא או חלקי לבחירתכם באחד ממלונות היוקרה או הצימרים, אירוח אותנטי בקמפינג וחאן, טיולי ג'יפים מלאי אדרנלין, אירועים מיוחדים ומסיבות בהפקה של פעם בחיים, פעילויות מים ואקסטרים בנחלים השופעים של צפון הארץ, ערבי גיבוש, ועוד הרבה יותר!

אז למה אתם מחכים? להזמנת חבילת פעילות לקבוצה התקשרו עוד היום 04-6764076 ותוכלו גם אתם להינות מכל הטוב שיש לצפון להציע…

עבור למעלה