חיפוש אטרקציות | לינה ואירוח | ספא | מסעדות

Image Alt Text

משק טויסטר בית בד ושמן זית

משק טויסטר, הינו מפעל חיים משפחתי שראשיתו בשנת 1890בישוב "עין זיתים", הסמוך לצפת. אליעזר טויסטר הגיע בשנת 1972 לרמת הגולן כדי להמשיך את שושלת גידול וייצור שמן הזית בעזרתה הנאמנה של מרים רעייתו. מרכז המבקרים ובית הבד של משק טויסטר בגולן הם מקור להנחלת תרבות שמן הזית על פי מיטב המסורת המשפחתית של טויסטר.

טלפון

מושב גבעת יואב

משק טויסטר, הינו מפעל חיים משפחתי שראשיתו בשנת 1890, בישוב "עין זיתים", הסמוך לצפת.
אליעזר טויסטר הגיע בשנת 1972 לרמת הגולן כדי להמשיך את שושלת גידול וייצור שמן הזית בעזרתה הנאמנה של מרים רעייתו. הידע והניסיון בגידול הזנים המשובחים של הזית הישראלי עברו במשפחה מדור לדור וכיום גדלים אלפי עצי הזית של המשק על אדמת הגליל והגולן תחת השגחתו המקצועית של אליעזר טויסטר בגבעת יואב. בין זני עצי הזית ניתן למצוא זנים רבים שיובאו במיוחד כגון: סורי (על מגוון תתי הזנים שלו), נבאלי, מנזלינו, קורנאיקי (יוון), פיקואל (ספרד), פישולין (צרפת) ונבאלי (מוחסאן) הידוע כבעל תכונות ארומטיות שונות. כל תהליכי הגידול, הטיפול בעצים, המסיק, והפקת השמן מתבצעים על פי המתכונת המיוחדת של המשפחה, המבטיחה שמן זית כתית, ללא כל תוספות, באיכות בלתי מתפשרת בכל שלב. מרכז מבקרים של משק טויסטר מציע בילוי חוויתי באווירה טוסקנית חמה המשלבת סיור בבית הבד במערך המילוי והבקבוק.
במהלך הסיור תקבלו הדרכה על תהליך גידול הזית, הפקת שמן זית ודרכים לשמירת ועצירת שמן זית על פי מיטב המסורת המשפחתית.
בסיום תיהנו מטעימות שמן זית על זניו השונים, מוסיקת רקע נעימה, קפה משובח ומבחר עוגות ביתיות.
ניתן לרכוש שמן זית ומוצרים איכותיים נוספים המבוססים על שמן הזית.
במרכז המבקרים ניתן לערוך אירועים אינטימיים (עד 50 איש).
שעות פעילות: מרכז מבקרים ובית הבד של משק טויסטר פתוחים במהלך כל השבוע.
ביום שישי עד שעה לפני כניסת השבת ובמוצאי שבת.

 משק טוויסטר  משק טוויסטר - בית בד
 משק טויסטר

המלצות

2020-02-29T15:39:37+02:00

אירועי חברה בצפון

מסלולים וטיולים בצפון

רעיונות לנופש לעובדים

ימי כיף וגיבוש לחברות וקבוצות

מחלקת ההפקה לצפון PRO תשמח לסייע לכם בבחירת תכנית מתאימה על בסיס תקציב ואופי האירוע. בין הפעילויות שאנו מציעים תוכלו למצוא חוויות קולינריות ייחודיות,  סדנאות גיבוש והעצמה לצוות העובדים, ימי כיף הרפתקאות ואטרקציות בצפון, ימי גיבוש לעובדים, טיולים וסיורים מודרכים בנופייה הקסומים של צפון הארץ, ביקור בספא המשלב טיפולי גוף ופנים מפנקים, טיולי שטח מאתגרים, נופש בצפון על בסיס אירוח מלא או חלקי לבחירתכם באחד ממלונות היוקרה או הצימרים, אירוח אותנטי בקמפינג וחאן, טיולי ג'יפים מלאי אדרנלין, אירועים מיוחדים ומסיבות בהפקה של פעם בחיים, פעילויות מים ואקסטרים בנחלים השופעים של צפון הארץ, ערבי גיבוש, ועוד הרבה יותר!

אז למה אתם מחכים? להזמנת חבילת פעילות לקבוצה התקשרו עוד היום 04-6764076 ותוכלו גם אתם להינות מכל הטוב שיש לצפון להציע…

עבור למעלה