נופש בצפון – רעיונות איפה נופשים בצפון

בצפון תמצאו מגוון אפשרויות לנופש ובילוי במלונות וצימרים

הצפון מציע מגוון רחב מאוד של אפשרות בילוי ונופש לכל המשפחה ובמדרג תקציבים ורמות אירוח החל מלינת שטח לאור הירח באחד מחופי הכנרת ועד ללינה במלון בוטיק מרגש 5 כוכבים באלפי ש"ח ללילה. עיקר התיירות בצפון מבוססת על מלונות וצימרים במתחמי אירוח כפרי, בקיבוצים ומושבים המציעים חוויית אירוע נעימה ואטרקטיבית למטייל הישראלי. בנוסף ניתן למצוא בשנים האחרונות מס' מלונות בוטיק יוקרתיים הפונים לקהל היעד המבקש חופשה רומנטית או קלסית מפנקת כולל הכל.

נופש בצפון אז איפה נופשים בצפון? זה מאוד תלוי מי אתם ומה אתם באמת אוהבים. האם יוצאים לנופש משפחתי ואז הדגש הנו כמובן על התאמת הנופש לילדים בעיקר, החל מבחירת מלון או צימר מתאים אם או בלי בריכה, שטחים ציבוריים, חדש אחד או שני חדרים צמודים וכו'.. כמובן שרצוי לבחור את אתר הלינה במקביל לתכנית הבילוי שלכם, האם אתם מאלה שאוהבים להישאר במלון ולהתפנק במתקני המלון או דווקא מסוג אלה שאוהבים רק "לשים את הראש" ולהשקיע יותר באטרקציות, טיולים בצפון ומסעדות מסביב…
בגדול מומלץ בתכנון נופש בצפון להשתדל לתכנן לכם מיקום מרכזי בסביבות אתרי תיירות, אטרקציות ותוכן ותכננו את הלו"ז כך שתוכלו לבלות בצורה נעימה ורגועה ולהשאיר לכם קצת זמן להיות ספונטאנים ולזרום עם האפשרויות. המון פעמים תוכלו לקבל מהמלון או בעלי הצימר המלצות ומידע יקר ערך לגבי אפשרויות הבילוי בסביבה כמו אטרקציות בצפון, חשוב לברר ולפעמים זה מסתבר כמועיל מאוד בתכנון נופש בצפון.

ואם מחפשים דווקא נופש זוגי בצפון? פה העסק הולך ומסתבך קצת יותר, יש לא מעט אפשרויות לנופש זוגי בצפון וחשוב מאוד לקבל המלצות טובות מכאלה שהיו וחוו בעצמם דווקא, תארו לכם לתכנן נופש זוגי לרגל יום הולדת לבן /בת הזוג או אולי אפילו לכבוד הצעת נישואין, הגעתם לצימר או לחדש המלון והופ.. אכזבה גדולה ! לכן  דווקא בסוג נופש כזה חשוב לקבל רשמים והמלצות מאחרים שהיו, אל תוותרו על זה, כדאי להתאמץ קצת ולקבל מידע מעודכן ואמין יותר. וכמובן לבדוק את רמת הלינה, המתקנים במקום האם כוללים ספא, טיפולים, האם יש מסעדה רומנטית ונעימה באזור וכו'..

לקבל מידע נוסף לחצו למטה על האזור המבוקש וקבלו רשימת מלונות וצימרים